Date de Contact

S.C. SUDREZIDENTIAL BROKER S.R.L., cu sediul: Romania, Ors. Popesti-Leordeni, soseaua Oltenitei, nr. 45, Unitatea nr. 5, judetul Ilfov, ORC nr. J23/1424/2013, C.U.I. 31635054

Drumul Binelui nr. 33,
sector 4 Bucuresti
Telefon: 0731.111.609
Director: Adrian Pandelescu
Telefon: 0731.111.600; Email: adrian@sudbroker.ro

Formular de Contact

Echipa Credit24h.ro

Adrian Pandelescu

Adrian Pandelescu Director SudRezidentialBroker Telefon: 0731.111.600

E-mail: adrian@sudbroker.ro

Roxana Dumitrescu

Roxana Dumitrescu Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.609
roxana@sudbroker.ro

Irina Savu

Irina Savu Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.602
irina@sudbroker.ro

Laura Craciun

Laura Craciun Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.603
laura@sudbroker.ro

Alexandra Baicoianu

Alexandra Baicoianu Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.607
alexandra@sudbroker.ro

Georgiana Tudor

Georgiana Tudor Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.605
georgiana@sudbroker.ro

Andreea Nicolae

Andreea Nicolae Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.608
andreea@sudbroker.ro

Mirela Coltan

Mirela Coltan Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.610
mirela@sudbroker.ro

Alina Herciog

Alina Herciog Expert solutii bancare
Telefon: 0731.111.604
alina@sudbroker.ro

Silvia Tudor

Silvia Tudor Expert solutii bancare
0731.111.601

silvia@sudbroker.ro

Adriana Labes

Adriana Labes Expert solutii bancare
0731.111.613

adriana@sudbroker.ro

Alina Dinca

Alina Dinca Expert solutii bancare
0731.111.611

alina.dinca@sudbroker.ro

Claudia Jercan

Claudia Jercan Expert solutii bancare
0731.111.614

claudia@sudbroker.ro

Alina Vasilarie

Alina Vasilarie Expert solutii bancare
0731.111.612

alina.vasilarie@sudbroker.ro

Ramona Cretu

Ramona Cretu Expert solutii bancare
0731.111.606

ramona@sudbroker.ro

Ani Belcic

Ani Belcic Departamentul Relatii Clienti
Telefon: 0731.011.600
contact@sudrezidential.ro

birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker birou sudrezidential broker
banci partenere
Disclaimer: Prezentul SITE nu are caracter angajant pentru SudRezidentialBroker. Serviciile oferite de SudRezidentialBroker sunt supuse unor termeni si conditii, iar serviciile de intermediere financiara pot presupune plata unor taxe sau comisioane. SudRezidentialBroker nu garanteaza si nu isi asuma raspunderea pentru faptele sau actele aflate in afara controlului sau precum: eligibilitatea fiecarui client, modificarea conditiilor bancare sau de creditare, schimbarile legislative etc